Sponsorzy i partnerzy:

   
 

W dniach 04 – 05.03.2023 r. gościliśmy dzieci i młodzież z 40 klubów z całej Polski. Łącznie 553 zawodniczek i zawodników, którzy brali udział w indywidualnych konkurencjach pływackich (łącznie 1936 startów) podzielonych na trzy bloki startowe. Zawody uświetnił swoją obecnością i pokazał kunszt pływacki Krzysztof Chmielewski - pływak specjalizujący się w stylu motylkowym, mistrz Europy juniorów, finalista igrzysk olimpijskich. Podczas Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020 jako pierwszy Polak od 9 lat zakwalifikował się do finału olimpijskiego w konkurencjach pływackich, zajmując ósmą pozycję w konkurencji 200 m stylem motylkowym.

Klub Pływacki Ciechanów uplasował się na piątej pozycji w klasyfikacji medalowej. Mężczyźni zdobyli 2 medale złote, 4 srebrne i cztery brązowe. Kobiety 7 medali złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych. Wśród multi medalistów zawodów znaleźli się zawodnicy naszego klubu – Hanna Jurska – 7 medali, Natalia Gołębiewska -5 medali oraz Olaf Grądzik – 5 medali.
W gronie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych znalazła się Hanna Jurska zajmując 2 miejsce w kategorii 12 lat gromadząc 1180 pkt FINA za 3 najlepsze starty za co odebrała statuetkę.
W klasyfikacji drużynowej we wszystkich konkurencjach na 40 zespołów zajęliśmy również piąte miejsce, co jest dla nas niewątpliwym sukcesem.

Jednocześnie Zarząd klubu chce podziękować trenerom, zawodnikom i rodzicom, że jesteście, pomagacie i reprezentujecie klub, razem tworzymy team , życzymy wam wytrwałości i pogody ducha na następne lata. Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc podczas organizacji zawodów. Podziękowania kierujemy w stronę: UM Ciechanów i Pana Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego, Powiatu Ciechanowskiego i Pana Starosty Jana Andrzeja Kaluszkiewicza, MOSiR w Ciechanowie i Pana Dyrektora Jerzego Omiecińskiego, firmy Norcospectra , firmy EkoMoc, firmy Aqua-sport.net, Bankowi Spółdzielczemu w Raciążu, Bankowi Spółdzielczemu w Płońsku, Lasom Państwowym, Zakładowi Mięsnemu LENARCIK, firmie FANAR, firmie NORDKALK, firmie MONTER-POL, firmie GASLINE, Fundacji ENERGA/ GRUPA ORLEN, firmie Studio Grafika.

Wyniki