Sponsorzy i partnerzy:

 

   
 

Serdecznie zapraszamy do zapisów na wakacje z basenem!

I turnus - 24.06 do 5.07.2024

II turnus - 19.08 do 30.08.2024

Zajęcia będą się odbywać między godz. 16:00 a 19:00 (45 min.). Grupy 15 osobowe prowadzone przez 2 instruktorów KPC.

Koszt 250 zł.

Możliwość kontynuacji pływania od września w Klubie Pływackim Ciechanów.

Zapisy 789560799

Lekcje pływania to niezliczone korzyści dla zdrowia fizycznego dzieci, dzięki czemu są cenną aktywnością wpływającą na ich ogólne samopoczucie i zdrowie. Regularne pływanie służy nie tylko jako trening sercowo-naczyniowy i wytrzymałościowy, ale także pomaga w budowaniu siły i elastyczności, angażuje różne grupy mięśni, sprzyjając ich rozwojowi. 

Oprócz korzyści fizycznych lekcje pływania przyczyniają się do rozwoju poznawczego i budowania pewności siebie u dzieci. Nauka pływania angażuje różne obszary mózgu, poprawiając zdolności poznawcze, koncentrację i zdolność rozwiązywania problemów. Opanowanie umiejętności pływania w młodym wieku zwiększa pewność siebie i niezależność dziecka, wpajając mu poczucie spełnienia i odporności. Kiedy dzieci pokonują wyzwania i uczą się nowych technik w wodzie, rozwijają w nich nastawienie na rozwój i wiarę w swoje możliwości pokonywania przeszkód.

Oprócz korzyści fizycznych i poznawczych, lekcje pływania dla dzieci podkreślają kluczowe znaczenie szkolenia w zakresie bezpieczeństwa w wodzie. Umiejętność pływania jest nie tylko cenną umiejętnością życiową, ale może także uratować życie. Wpajając szacunek dla wody i ucząc protokołów bezpieczeństwa, lekcje pływania pomagają dzieciom rozwinąć poczucie odpowiedzialności i świadomość dotyczącą środowiska wodnego.