Sponsorzy i partnerzy:

W dniach 18-19 marca zawodnicy naszego klubu  pływali w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat. Klub reprezentowali: Olaf Grądzik, Mikołaj Sowiński rocznik 2010 oraz Hanna Jurska, Helena Dymerska, Julia Klimkiewicz, Maja Szymańczyk, Zuzanna Tatarek, Maciej Kozian i Jakub Banasiak rocznik 2011. Były to udane zawody dla naszych klubowiczów Hanna Jurska stanęła cztery razy na podium,  Julka Klimkiewicz raz. Pozostali zawodnicy odnotowali udane starty poprawiając rekordy życiowe. Czekamy do drugiej tury mistrzostw, która planowana jest w czerwcu.     

Link zawodów: http://live.livetiming.pl/grabiec/2023/03_19_warszawa/index.html

View the embedded image gallery online at:
http://kpciechanow.pl/wydarzenia#sigFreeIdd060a579eb

W dniach 09-11grudnia 2022 r. w Gliwicach i Gorzowie Wielkopolskim odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów . Nasz klub reprezentować będą na MP 15 lat w Gliwicach Roksana Zarzecka i Wiktoria Butryn, które popłyną:
- Roksana 50m, 100m, 200m stylem motylkowym  oraz 50 m  stylem dowolnym,
-Wiktoria popłynie 50m, 100m,200m stylem klasycznym.
Najstarszy nasz zawodnik  Kacper Boniakowski wystartuje w MP 16 lat w Gorzowie Wielkopolskim i popłynie: 50m, 100 stylem dowolnym i 50m, 100m stylem motylkowym. Kibicujemy, trzymamy kciuki i życzymy udanych startów.
 
View the embedded image gallery online at:
http://kpciechanow.pl/wydarzenia#sigFreeIdc7ee7dee0c
 
 
II Memoriał Wojciecha Ostrzyckiego w pływaniu OSTRY CUP Płock 2022 nie mogło nas tam zabraknąć. Trener Ostrzycki związany był także z Ciechanowskim pływaniem jak też był pierwszym trenerem naszego klubu. Klub Pływacki Ciechanów reprezentowało 19 zawodników. W zawodach wzięło udział 247 zawodników, którzy reprezentowali 17 klubów. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 2 miejsce. Indywidualnie zdobywając 14 złotych, 15 srebrnych i 7 brązowych medali. Ustanowiliśmy dużo życiówek oraz tytuły najlepszych zawodników, najlepszej delfinistki i zawodniczki memoriału. Tworzymy team dziękujemy zawodnikom, trenerom, rodzicom za wspaniałe reprezentowanie klubu czekamy na kolejne starty.
 
Link do wyników zawodów
 

W dniach 26-27.02.2022 r. na miejskiej pływalni "U Ciecha" w Ciechanowie, przy ul. 17 Stycznia 60B odbędą się ogólnopolskie zawody pływackie: IV Mistrzostwa Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc podczas organizacji zawodów. Podziękowania kierujemy w stronę: UM Ciechanów i Pana Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego, Powiatu Ciechanowskiego i Pani Starosty Joanny Potockiej-Rak, MOSiR w Ciechanowie i Pana Dyrektora Jerzego Omiecińskiego, firmy Norcospectra i Pana Prezesa Rafała Kiliana, firmy EkoMoc i Panów Dariusza i Janusza Łebkowskich, firmy OutShopping.pl i Pana Łukasza Załuskiego, firmy AquaSport.net i Pani Katarzyny Wawrzynkiewicz, firmy Sport Konsulting dystrybutora sprzętu i przedstawiciela firmy POLAR, firmy StudioGrafika i Pana Rafała Krejpowicza. Zamieszczamy linki informacyjne dotyczące zawodów:

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

NAGRODY

PLAKAT

Zapraszamy również do konkursu ogłoszonego na naszej stronie facebook:

REGULAMIN

GRAFIKA KONKURSOWA

Serdecznie zapraszamy do Ciechanowa.

KLUB PŁYWACKI CIECHANÓW

Zapraszamy na coroczną akcję nauki pływania "Wakacje z basenem", która zostanie przeprowadzona na miejskiej pływalni "U Ciecha" w Ciechanowie, w dniach od 28.06.2021 r. do 09.07.2021 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach do 15 osób:

 

I grupa: 15.30 - 16.15
II grupa: 16.30 - 17.15
III grupa: 17.30 - 18.15

 

Godziny zajęć mogą ulec niewielkim zmianom. Wszelkie informacje na plakacie:

PLAKAT

 

Zarząd i Trenerzy Klubu Pływackiego Ciechanów