Sponsorzy i partnerzy:

W sobotę 24.09.2016 r. na pływalni "U Ciecha" w Ciechanowie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. Do zawodów zgłosiło się 247 zawodników z 26 klubów pływackich. Klub Pływacki Ciechanów reprezentowało 21 zawodników/zawodniczek. W klasyfikacji medalowej nasz klub zajął 12 miejsce zdobywając 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal.

Artykuł

Złote medale zdobył, w kategorii 10 lat, Włoczewski Karol osiągając na 50 metrów w stylu klasycznym 41.99 i w stylu motylkowym 45.24. Srebrne medale w tej samej kategorii zdobyli: Włoczewski Karol na 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 35.86 oraz Hermann Mikołaj na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym – 45.22. Brązowy medal przypadł Grabas Martynie. Zdobyła go w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym, w kategorii 9 lat, z czasem 1.02.80. Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom. Sukcesy medalowe to jednak nie jedyna radość z minionych zawodów. Wielu naszych zawodników i zawodniczek poprawiło swoje rekordy życiowe oraz osiągnęło swoje pierwsze oficjalne czasy, co pozwoliło w punktacji drużynowej klubów na zajęcie przez Klub Pływacki Ciechanów 9 miejsca. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.